Tłumaczenia

„Przekład z jednego języka na drugi nie polega na tym, że każde zdanie pierwszego przekłada się na jakieś zdanie drugiego.(…) Leży w istocie zdania, że może nam przekazać nowy sens.”

L.Wittgenstein

Tłumaczenia pisane na miarę…

Nasze tłumaczenia, to więc nie tylko czysto leksykalne przełożenie, ale teksty dopasowane do Państwa potrzeb i wymagań.

Wykonujemy tłumaczenia na wszystkie języki europejskie.

Zapewniamy Państwu kompleksową obsługę, wysoką jakość, krótkie terminy realizacji i bardzo konkurencyjne ceny. Tym, co wyróżnia nasze tłumaczenia to indywidualne dostosowanie do Państwa potrzeb i wymagań. Zdajemy sobie ,bowiem sprawę, że tłumaczenie to nie tylko czysty przekład z języka, każdy język ma inne reguły tworzenia zdań i jedynie leksykalne przełożenie często jest niezrozumiałe dla odbiorcy lub nie prowadzi do osiągnięcia pożądanego efektu. Dlatego staramy się nasze tłumaczenia dopasować do Państwa indywidualnych wymagań.

Każdą firmę, dla której pracujemy poznajemy, zaznajamiamy się ze specyfiką branży w której działa, jak również dostosowujemy język i kompozycję tłumaczenia do celu, w jakim ma być ono następnie wykorzystane ( raporty, analizy, teksty marketingowe, reklamowe, ogłoszenia etc.).

Zapewniamy Państwu kompleksową obsługę w tej dziedzinie i jesteśmy zawsze skłonni do negocjacji czy uwzględnienia specyficznych wymagań. Dodatkowo zapewniamy krótkie terminy realizacji i atrakcyjne ceny.