O Nas

Kim jesteśmy?

Instytut Ananda House powstał w 2008 roku. W tym czasie mieliśmy i mamy nadal zaszczyt wspierać naszymi usługami działalność wielu znaczących firm: małych, średnich i dużych, o lokalnym, regionalnym i ogólnopolskim zasięgu działania. Są to Klienci reprezentujący rozmaite branże. Firma nie bez powodu nosi nazwę Instytutu, ponieważ priorytetem jest permanentne rozwijanie i udoskonalanie metod działania. Działamy systemowo, nie masowo; koncentrujemy uwagę na wybranych zadaniach, ale i dostrzegamy otoczenie zlecenia, nie dewaluujemy wiedzy i doświadczenia łapiąc się wszystkiego i za wszelką cenę, a staramy się odkryć i spełnić wszelkie potrzeby najbardziej wymagającego klienta. Stale monitorujemy także wszelkie prowadzone przez nas aktywności, gdyż fundamentalne jest dla nas dostarczanie profesjonalnych usług na najwyższym poziomie.

Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w wielu branżach począwszy od transportu i sprzedaży bezpośredniej różnych produktów, a na oprogramowaniu i usługach cateringowych skończywszy.

Wisienką na torcie jest to, że płynnie mówimy i tworzymy zarówno w języku angielskim, jak i niemieckim…

Mamy nadzieję na wspólny sukces!

 

 

 

Dawid Napierała
6

Wyznaje zasadę, że nauka powinna być przyjemnością, stawia jednak poprzeczkę bardzo wysoko, dzięki czemu efektywnie motywuje do coraz większych osiągnięć. Nauczanie to jego pasja, z zapałem studiuje wszelkie nowinki metodologiczne i dydaktyczne. Swoją metodykę pracy opiera na doświadczeniach zdobytych podczas studiów na Uniwersytecie w Manchesterze oraz pracy w Hiszpanii. Ponadto trzyma w ryzach cały Zespół i jest szefem srogim, ale sprawiedliwym przez co zyskuje szacunek wszystkich.

W życiu prywatnym oddaje się bhakti jodze i medytacji, jak również z zapałem studiuje pisma wedyjskie.