O Nas

Kim jesteśmy?

Instytut Ananda House powstał w 2008 roku. W tym czasie mieliśmy i mamy nadal zaszczyt wspierać naszymi usługami działalność wielu znaczących firm: małych, średnich i dużych, o lokalnym, regionalnym i ogólnopolskim zasięgu działania. Są to Klienci reprezentujący rozmaite branże. Firma nie bez powodu nosi nazwę Instytutu, ponieważ priorytetem jest permanentne rozwijanie i udoskonalanie metod działania. Działamy systemowo, nie masowo; koncentrujemy uwagę na wybranych zadaniach, ale i dostrzegamy otoczenie zlecenia, nie dewaluujemy wiedzy i doświadczenia łapiąc się wszystkiego i za wszelką cenę, a staramy się odkryć i spełnić wszelkie potrzeby najbardziej wymagającego klienta. Stale monitorujemy także wszelkie prowadzone przez nas aktywności, gdyż fundamentalne jest dla nas dostarczanie profesjonalnych usług na najwyższym poziomie.

Nasz zespół to grupa ponadprzeciętnie kreatywnych osób. Nie tylko z wielką pasją, ale również i wiedzą realizujemy wszelkie działania promocyjne ( począwszy od artykułów prasowych, poprzez akcje telemarketingowe i wizerunkowe, a skończywszy na realizacji filmów reklamowo-wizerunkowych). Posiadamy ogromne doświadczenie we wszelkich obszarach marketingu, PR-u i reklamy. Efektem tej wiedzy jest publikacja pt.: „Filozofia Reklamy”.

Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w wielu branżach począwszy od transportu i sprzedaży bezpośredniej różnych produktów, a na oprogramowaniu i usługach cateringowych skończywszy.

Współpraca z nami zawsze oparta jest o ekspercką analizę Państwa potrzeb oraz zdefiniowanie grupy odbiorców. Następnie dopasowywane są odpowiednie kierunki działania, proponowane są najbardziej skuteczne dla Państwa produktu czy usługi kanały marketingowe. Dzięki nam zminimalizujecie Państwo koszty poprzez korzystanie jedynie z efektywnych metod dotarcia do klienta.

Wisienką na torcie jest to, że płynnie mówimy i tworzymy zarówno w języku angielskim, jak i niemieckim…

Mamy nadzieję na wspólny sukces!

Poznaj naszą ofertę:

 

 

Dawid Napierała
6

Wyznaje zasadę, że nauka powinna być przyjemnością, stawia jednak poprzeczkę bardzo wysoko, dzięki czemu efektywnie motywuje do coraz większych osiągnięć. Nauczanie to jego pasja, z zapałem studiuje wszelkie nowinki metodologiczne i dydaktyczne. Swoją metodykę pracy opiera na doświadczeniach zdobytych podczas studiów na Uniwersytecie w Manchesterze oraz pracy w Hiszpanii. Ponadto trzyma w ryzach cały Zespół i jest szefem srogim, ale sprawiedliwym przez co zyskuje szacunek wszystkich.

W życiu prywatnym oddaje się bhakti jodze i medytacji, jak również z zapałem studiuje pisma wedyjskie.